Kursy motorowodne

Luna-jachting prowadzi od wielu lat kursy motorowodne w Wielkopolsce, szkolenia motorowodne w Zachodniopomorskim oraz kursy na patent sternika motorowodnego w Lubuskim.

Na obecny moment uprawnienia motorowodne dzielimy na: patent sternika motorowodnego, patent motorowodnego sternika morskiego, patent kapitana motorowodnego oraz na licencje do holowania narciarza wodnego i licencję do holowania statków powietrznych.

Już podstawowy stopień sternika motorowodnego wydawanego przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego uprawnia do prowadzenia wszystkich motorówek (jachtów motorowych) na wodach śródlądowych, jest to również w potocznym określeniu prawko na skuter wodny. Sternik motorowodny może także prowadzić jachty do 12 metrów długości po wodach morskich do 2 mil od linii brzegu.

Szkolenia motorowodne i kursy na patent motorowodny odbywają się w formie zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Do kursów motorowodnych zapewniamy książkę i bazy pytań, a także wykłady i konsultacje (często przez internet).

Po naszym szkoleniu motorowodnym będziesz mógł pływać motorówką lub skuterem wodnym, będziesz też mógł opłynąć np. Wielką Pętlę Wielkopolski lub wybrać się na rejs Odrą i kanałami ze Szczecina do Berlina.

Dla tych co będą chcieli rozwijać swoje umiejętności mamy propozycje dalszego rozwoju motorowodnego takie jak licencje motorowodne lub kurs motorowodnego sternika morskiego.

Zdobądź patent motorowodny z Luna-jachting. Zapisz się na kurs motorowodny, zdobądź patent na motorówkę i zostań sternikiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2